איטום
שיפוצים, מגזין מקצועי
 
איטום נט - איטום גגות          משפצים - חדשות ההתאחדות קבלני השיפוצים...          כתבות: שיפוצים, בנייה, בנה ביתך...           מעצבי פנים ואדריכלים...         

     
עיצוב מטבחים עשה זאת בעצמך
מאת: משפצים - שיפוץ הבית

עיצוב פנים מטבחים יכול להיות מהנה אם תתמקדו במה שחשוב לכם באמת, מה יהפוך את המטבח שלכם למעוצב, מה תפקיד התאורה מהי התאורה המושלמת למטבחים מה ההשפעה של התאורה בעיצוב פנים והיכן צריך כדאי לשלב תאורה.

 

עיצוב מטבחים תאורה פרקטית          

 

בכל חוברת של חנויות עשה זאת בעצמך ישנו אגף שלם לתאורה במקרה זה השפע יכול לבלבל לפני שנעסוק בהשפעתו של האור על עיצוב פנים המטבח נבחן מה המטרה העיקרית של תאורה במטבח והתשובה היא פרקטיות לפני עיצוב פנים חשוב לבדוק למה אתם צריכים תאורה במטבחים.

 

ישנם לא מעט אנשים שזקוקים לכמה וכמה גופי תאורה במטבחים שלהם וישנם כאלו מסתפקים רק במנורות פשוטות ופרקטיות בתקרה גם כאן השאלה מה תבחרו בין כל השפע שהכי יתאים לעיצוב מטבחים.

 

התאורה במטבחים צריכה להיות פרקטית בשני מובנים, ראשית להאיר את המקומות הנכונים, יש אנשים שחייבים תאורה בתוך הארונות ויש כאלו שדי להם בתאורה מהתקרה. ושנית תחזוקה חשוב לא להתבלבל תאורה לצרכים פרקטיים בעיצוב מטבחים לבין תאורה ליצירת אוירה.

 

ייתכן שבחירת נברשות הפועלות על שמן במטבחים יכולה להיות מרשימה ומאוד אותנטית אך תהליך הפעלת התאורה יצריך מכם התעסקות רבה מדי, הראייה צריכה להיות פרקטית זאת אומרת לבחור בעיצוב מטבחים שיש בו שימוש בתאורה חסכונית בחשמל  וידידותית לסביבה.

 

עיצוב מטבחים תאורה ואוירה

 

לאחר שהבנתם אילו צרכים פרקטיים בעצוב מטבחים, תוכלו לבחור את התאורה שהכי תתאים לכם לעיצוב פנים המטבח. כאן הרגע לפתוח קטלוגים ולבחור תאורה פרקטית אבל מסוגננת, תאורה שתשפוך אור חדש על עיצוב פנים המטבח שלכם, איזו אוירה תרצו ליצור במטבח הרי עיצוב פנים בכלל ועיצוב מטבחים נועדו ליצור אוירה.

 

אז איך יוצרים אוירה מעוררת תיאבון במטבח, האם כלי  המטבח והארונות יעשו זאת ייתכן אבל חשובה מכל התאורה ליצירת האווירה. חלון גדול ומואר שפורץ החוצה ומכניס אויר צח ואור שמש טבעי יכול בהחלט להפוך את האווירה במטבח לנעימה ומעוררת תיאבון ולשדרג פלאים את עיצוב פנים המטבח.

 

יחד עם זאת אם אין חלון גדול ומבחינתכם עיצוב מטבחים הוא קודם כל תאורה מומלץ להתייעץ עם מומחים לעיצוב פנים, עיצוב מטבחים ואו עיצוב הבית להם קיימת היכולת המקצועית והנכונה ביצירת האווירה הנכונה.

 

יש שיעשו זאת באמצעי תאורה ויש שבריהוט נכון. אך הכי חשוב לדעת שבעיצוב מטבחים מי שעושה את ההבדל הוא מי שנהנה מהשהייה במטבח, אתם ומשפחותיכם, בתיאבון.

רהיטים


 


שיפוצים
שיפוץ: בטאון ההתאחדות
טיפים
טיפים: שיפוצים ובנייה
כתבות ומאמרים
שיפוצים - בנייה - בנה ביתך
בנה ביתך | איטום ובידוד
בנה ביתך - איטום, בידוד תרמי,אקוסטי
חישובים תרמיים
שירות חדש לחברות בנייה, מהנדסים, אדריכלים ויזמים...
איטום נט
מרכז מידע מקצועי למערכות איטום,בידוד תרמי,אקוסטי...


 
משפצים המגזין המקוון - משפצים, שיפוץ הבית,עיצוב פנים, אדריכלות, שיפוצים, עיצוב גן, בנה ביתך
הנהלת המערכת: התאחדות קבלני השיפוצים בישראל - ס. דניאל service@meshaptzim.co.il, shiputz@barak.net.il
כתובת - אחד העם 9 מגדל שלום, תל-אביב 65251, מזכירות ההתאחדות - 03-5671222
טלפונים לפניות והצטרפות: 1-700-700-426, 077-7033227, פקס:077-4501005

"פורטל משפצים" - מרכז המידע המקצועי בישראל לשיפוץ, בנייה, עיצוב הבית ולכל מי שעניינו בתחום - בונים ומשפצים.
תנאי שימוש

 

פורטל איטום-נט, איטום-נט.קום, פרטי בניין, בדק בית, איטום ובידוד